BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 12566079
*
nr 1256 6079
Golvlampa
1950-tal, Ringus. Höjd: 152
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 maj 2019
kl 19:01:13
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 19:47:25
1
1.700 kr
14/5 08:24:09
2
1.100 kr
14/5 08:24:10
1
1.200 kr (Budbetjänt)
14/5 08:27:14
2
1.300 kr
14/5 08:27:14
1
1.400 kr (Budbetjänt)
14/5 10:36:26
2
1.500 kr
14/5 10:36:26
1
1.600 kr (Budbetjänt)
20/5 15:27:39
3
1.700 kr
20/5 15:27:39
1
1.700 kr (Budbetjänt)
20/5 18:46:29
4
2.200 kr
20/5 18:50:57
1
Vinnande bud
20/5 18:51:32
4
2.600 kr
20/5 18:51:32
1
2.800 kr (Budbetjänt)
20/5 18:56:13
4
3.000 kr
20/5 18:56:13
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
20 maj
Retro
På Tema Retro den 20 maj har vi samlat konst och design från 50/60-talet av formgivare och konstnärer som Tore Ahlsén, Hertha Bengtson, Berndt Friberg, Kerstin Hörlin-Holmquist, Hans-Agne Jakobsson, W ...
Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor ringus
-
5096 Golvlampa
1930- / 1950-tal. Höjd: 160cm, mässing
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:19
-
1024 Golvlampa
Jugend, majolika, riklig dekor med elefant, fågel ..//
Aktuellt bud: 2.400 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:43
-
5026 Golvlampa
trä, Guldfärgad. Höjd: 146 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:18
*
Golvlampa
Läs om budbetjänten
Läs mer om Retro
nr 1256 6079
Golvlampa
1950-tal, Ringus. Höjd: 152
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 3.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 maj 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 19:47:25 | 1 | 1.700 kr |
14/5 08:24:09 | 2 | 1.100 kr |
14/5 08:24:10 | 1 | 1.200 kr (Budbetjänt) |
14/5 08:27:14 | 2 | 1.300 kr |
14/5 08:27:14 | 1 | 1.400 kr (Budbetjänt) |
14/5 10:36:26 | 2 | 1.500 kr |
14/5 10:36:26 | 1 | 1.600 kr (Budbetjänt) |
20/5 15:27:39 | 3 | 1.700 kr |
20/5 15:27:39 | 1 | 1.700 kr (Budbetjänt) |
20/5 18:46:29 | 4 | 2.200 kr |
20/5 18:50:57 | 1 | Vinnande bud |
20/5 18:51:32 | 4 | 2.600 kr |
20/5 18:51:32 | 1 | 2.800 kr (Budbetjänt) |
20/5 18:56:13 | 4 | 3.000 kr |
20/5 18:56:13 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
20 maj
Retro
PÃ¥ Tema Retro den 20 maj har vi samlat konst och design frÃ¥n 50/60-talet av formgivare och konstnärer som Tore Ahlsén, Hertha Bengtson, Berndt Friberg, Kerstin Hörlin-Holmquist, Hans-Agne Jakobsson, W ...Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor ringus
-
5096 Golvlampa
1930- / 1950-tal. Höjd: 160cm, mässing
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:19 -
1024 Golvlampa
Jugend, majolika, riklig dekor med elefant, fågel ..//
Aktuellt bud: 2.400 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:43 -
5026 Golvlampa
trä, Guldfärgad. Höjd: 146 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:18